top of page

SANDRA KROPA

RAIDĪJUMA VADĪTĀJA
SATURA REDAKTORE

Uzdot jautājumus un pastāstīt kaut ko citiem bija iemesls, kāpēc Sandra kļuva par žurnālisti. Viņasprāt, interesantas lietas un vietas par kurām stāstīt ir daudz, tāpēc populārzinātniski stāsti ir viņas iemīļotākais žanrs. Vairāk nekā 10 gadus veidojot populārzinātnisku raidījumu Latvijas radio, Sandra ir pārliecinājusies, ka par zinātni ir jārunā arī vizuāli.

MĀRIS MASKALĀNS

OPERATORS

Lielisks ceļa biedrs, kurš pamana to, ko citi vēl nav ieraudzījuši. Māris stundām ilgi var sēdēt slēpnī un gaidīt īsto kadru. Viņam īpaši tuva ir ornitoloģija, tāpēc nav brīnums, ka pat filmējot kodolpētniecības centrā, viņa uzmanību nozog melnā vārna!

​JĀNIS RAITUMS

DATORGRAFIKA

Lai kāda būtu ideja, Jānis izdomās veidu kā to grafiski atspoguļot. Uzticams komandas biedrs, kurš pat otrā pasaules malā atradīs veidu kā pilnveidot vizuālo tēlu, lai sasniegtu maksimālu efektu. Dažkārt šķiet, ka viņš nebeidzami gatavs eksperimentēt, lai tikai rezultāts būtu ideāls.

JĀNIS KROPS

PRODUCENTS

Radīt priekšnoteikumus tam, lai raidījumi būtu ēterā, ir Jāņa ikdiena.  Tas nozīmē domāt ātri, runāt tieši un censties uzturēt dzīvu komandas garu. Līdz šim Jānis ir vairāk pievērsies informatīvi analītisku raidījumu producēšanai Latvijas radio, taču šobrīd viņa interešu lokā nonākusi tieši zinātnes komunikācija. 

JĀNIS ZARĀNS

MONTĀŽAS REŽISORS

Cilvēks, kurš domā kadros. Viņš no dažādiem fragmentiem māk salikt lielo bildi. Jānis apvieno sevī patiesi radošas īpašības un spēj sajust to brīdi, kad atnāk iedvesma. Jāni raksturo spēja strādāt ātri, precizi un vienmēr laikā.

MARISA VIPULE

STILISTE

Marisas talants ir pamanīt nianses, kuras veido kopējo tēlu. Viņas enerģija ir neizsmeļama - vienalga vai tā ir stundām ilga fotosesija, vai grimēšana agrās rīta stundās. 

SIMONA KROPA

DIZAINS

Simona sajūt to, ko komanda cenšas pateikt no pusvārda. Viņu raksturo pacietība, precizitāte un spēja radīt atmosfēru. Tieši tāpēc viņa ir īstais cilvēks, lai atrastu visprecīzāko veidu kā vienā simbolā izteikt visa stāsta būtību.

bottom of page