top of page

IZZIŅAS IMPULSS

Lai arī zinātne var likties kas tāls un sarežģīts, patiesībā tā ir aizraujošs stāsts par mums pašiem. Raidījums “Izziņas Impulss” izgaismos zinātni no visdažādākajām pusēm,  gan dodoties uz vietām, kur tālu no civilizācijas notiek noslēpumaini eksperimenti un mūžīgajā sasalumā meklējamas senu laikmetu liecības, gan tepat tuvumā palūkojoties uz lietām, kas ietekmē mūsu ikdienu.

K2 Production

Uzzināt vairāk ir kā pievienot jaunu dimensiju tam, ko Tu redzi un dzirdi. Tad pasaule kļūst lielāka, dziļāka, interesantāka.

K2 ir producentu apvienība, kas veidota, lai popularizētu zinātni un vēlmi izzināt. K2 Production radās apvienojot vairāku gadu pieredzi populārzinātniska satura veidošanā un producēšanā. Šī apvienība ir stāsts par brāli un māsu - Sandru un Jāni Kropiem, kurus vieno vēlme uzzināt ko jaunu un pastāstīt par to citiem. Tieši tāpēc var teikt, ka K2 pirmsākumi meklējami jau viņu bērnībā, kad virtuvē, ģimenes lokā, tika diskutēts par visdažādākajām tēmām, sākot no vēstures un politikas, līdz pat Visuma pirmsākumiem un raķešu dzinējiem. 

bottom of page